antyki

Wiele ludzi chce posiadać te meble w mieszkaniu!

Jak urządzić romantyczne wnętrze?
Author: Empik
Source: Empik
Co kryją w sobie antyki iż tak je cenimy? Piękno wykonania? Dbałość o detale czy też może ducha czasu? Podejrzewam że wszystko to razem sprawia że są tak wartościowe. Mimo że nie wszystkich stać na urządzenie całego domu czy nawet tylko jednego pokoju w starocie, to miło jest posiadać choć jeden drobiażdżek naznaczony starością, noszący ślady użytkowania przez poprzednie stulecie.

Oldskulowe wnętrze

Domowa biblioteka
Author: http://www.shelterness.com
Source: http://www.shelterness.com
Nie wiesz, w jakim stylu umeblować swoje lokum? W tym przystępnym tekście podpowiadamy, że mądrze jest wybrać dawne wzorce. Od razu podkreślamy, że tego gatunku meble nie są niedrogie, ponieważ najlepiej kupować antyki. A te, jak można się domyślić, wiele kosztują. Jest to zatem wybór dla osób zasobnych, którzy zamierzają urządzić dom ze starym gustem, zostawiając w tyle współczesne mody, stawiające generalnie na funkcjonalność.

Oldskulowe lokum

Edukacja, książki
Author: shho
Source: http://sxc.hu
Nie masz pojęcia, w jaki sposób udekorować swoje mieszkanie? W tym krótkim artykule podpowiadamy, że mądrze jest wybrać oldskulowe wzorce. Od razu zaznaczamy, że tego rodzaju meble nie są niedrogie, bo najlepiej stawiać na antyki. A te, jak można się domyślić, sporo kosztują. Jest to zatem wybór dla osób zamożniejszych, którzy pragną umeblować dom z oldskulowym gustem, zostawiając w tyle współczesne mody, stawiające głównie na funkcjonalność.

Logowanie