folia

Nalepki ścienne - niedroga dekoracja wnętrza w piętnaście minut

naklejki na szafę
Author: Martin Cooper
Source: http://www.flickr.com
Nalepki na ścianę to rewelacyjny sposób na szybką przemianę ściany. Przyklejanie naklejek jest istotnie proste i zajmuje - w zależności od formatu oraz kształtu nalepki od 5 do 30 min. Przy naklejaniu nic nie może się rozlać, poplamić ani przesunąć. Z tej przyczyny właśnie nalepki na ściany robią w ostatnim czasie zawrotną karierę.

Zewnętrzna okienna folia – czy jest to właściwy sposób na zaciemnienie zbyt nasłonecznionego wnętrza?

okno
Author: Roto Okna Dachowe Sp. z o.
Source: Roto Frank Okna Dachowe Sp. z o.o.
Jeżeli padające promienie słoneczne sprawiają, że w naszym pokoju panuje wyjątkowo wysoka temperatura możemy zainteresować się funkcjonalnymi foliami okiennymi, które pomogą nam łatwo pokonać ten problem. Jakie plusy niesie ze sobą taka opcja i czy jest to bardzo drogie?

Najnowsze metody na dekorowanie pomieszczeń w domu czyli wszystko o tym, jakie zalety i wady mogą mieć fototapety.

fototapeta
Author: Praktiker
Source: PRAKTIKER
Do niedawna jeszcze możliwości dekorowania ścian w mieszkaniach i domach były niezbyt wielkie. Do dyspozycji były tylko farby ścienne i niewielka ilość tapet, z reguły w niezbyt ciekawych wzorach. Czasami kolorytu w mieszkaniu dodawały dzieci, tworząc na ścianach czy tapetach fantazyjne, kolorowe wzory. Dopiero opracowanie technik umożliwiających nadruk na podkładzie tapetowym dowolnego motywu sprawił, że przed osobami chcącymi zaprojektować swoje wnętrze pojawiły się nieograniczone możliwości.

Logowanie