samochód

Pragnę by moim umiłowanym autkiem zajął się specjalistyczny serwis samochodowy

Warsztat samochodowy
Author: uniquelycat (Cathy) Smith
Source: http://www.flickr.com
Wszechobecny trudny czas dostarcza kłopotów domowym gospodarstwom, wielu rodakom. Znacznie zmniejszyła się ilość rejestrowanych nowo zakupionych aut. Wyraźna większość zmotoryzowanych szuka pojazdu na rynku drugorzędnym odznaczającym się atrakcyjnymi opłatami.

Jakie działania można podjąć, aby z powrotem nadać swojemu staremu samochodowi odpowiedni wygląd

nienowy już samochód
Author: Bill Abbott
Source: http://www.flickr.com
Po dziesięciu latach użytkowania każdy pojazd będzie się gorzej prezentował. Po pierwsze widoczne to może być na karoserii, która jest przecież poddawana ciężkim warunkom. Deszcz, słońce i mrozy nie pozostają bez wpływu na stan lakieru, a przecież podczas używania pojazdu mogą się przytrafić najróżniejsze rysy, stłuczenia albo nawet poważne wypadki.

Kadry i maszyny czyszczące – czyli podstawy czystości

sprzątanie
Author: osseous
Source: http://www.flickr.com
Sprzątanie niejedno ma imię. A ponieważ dbanie o czystość jest w cenie, dużo firm wynajmuje serwisy sprzątające (pracowników zewnętrznych). Duże sklepy, linie produkcyjne, kombinaty przemysłowe – w każdym z nich rozróżnilibyśmy ludzi, którzy przed końcem zmiany intensywnie sprzątają stanowiska pracy w firmie. Tym razem odpuścimy sobie jednak zewnętrzne firmy sprzątające - zamiast wyciskacza, miotły i popularnego mopa skoncentrujmy się na usługach wokół szkieł, dywanów i wnętrz samochodów.

Jak szybko i bez problemów zorganizować przenosiny?

przeprowadzka
Author: Sunset Removals
Source: http://www.flickr.com
Zmiana adresu zamieszkania wiąże się najczęściej zaczynaniem czegoś na nowo – rozpoczęciem studiów, przyjęciem nowej pracy albo kupnem własnego mieszkania. Na nieszczęście wszystkie takie przeprowadzki wymagają zaplanowania przeprowadzki, która jedynie pozornie jest łatwym zadaniem. Nawet jeżeli sądzimy, że nie posiadamy przesadnie wielu ”gratów” do zabrania, po spakowaniu wszystkiego okazuje się, iż konieczne będzie nawet parę kursów samochodem. Jak sprawnie zrealizować przenosiny?

Dezynfekcja i czyszczenie klimatyzacji w samochodzie

Samochód
Author: M 93
Source: http://www.flickr.com
Aby podtrzymać układ klimatyzacji w nieskazitelności, poleca się jego dezynfekcję corocznie. Chwiejna temperatura oraz wilgoć fragmentów układu klimatyzacji sprzyja rozrostowi bakterii i grzybów, jakie, po uruchomieniu nawiewu, przedostają się do wnętrza kabiny, powodując alergie, choroby i także nieprzyjemny zapach. Oddając auto do serwisu zajmującego się dezynfekcją, mamy pewność, iż każde bakterie zostaną usunięte a i zapach stanie się przyjemny.

Pages

Logowanie