ściana

montaż drzwi w domu

Drzwi
Author: Zakład Stolarki Budowlanej CAL
Source: Zakład Stolarki Budowlanej CAL
Zgodnie z zarządzeniem budowlanym, drzwi wewnętrzne muszą posiadać minimum 90 cm szerokości. Mniejsze rozmiary wyrabiane są dlatego, iż do połowy lat 90 minionego wieku standardem były ramiona, a tym samym luki drzwiowe o wielkości 60, 70 i 80 cm. Marka Interdoor należy do grona uznanych w Polsce producentów drzwi.

W jaki sposób aktualnie można zaaranżować łazienkę w mieszkaniu

łazienka
Author: Baumit
Source: Baumit
Poszukując dzisiaj na rynku różnego typu rozwiązań, trafić można na szczególnie atrakcyjne opcje. Klienci stale poszukują kompromisów, jakie dadzą im elegancki i oryginalny wystrój każdego pomieszczenia, a szczególnie zatroszczy o estetykę łazienki. Zaciekawienie klientów skierowane jest dzisiaj przede wszystkim na fototapety do łazienki. Ta opcja nigdy się nie znudzi, gdyż za tapetę może posłużyć nawet fotografia rodzinna, z wakacji, a także każdy obrazek, który spodoba domownikom. Fototapety drukowane są na wymiar, o co zadba każdy producent. Zadowolenie klientów jest dla niej najważniejsze!

Stolarka drzwiowa - skrzydła wejściowe

drzwi
Author: Bella Linea
Source: Bella Linea
Przed podjęciem decyzji o kupnie drzwi, powinno się mieć wstępnie rozplanowany rozkład wyposażenia wiadomego wnętrza. Dzięki temu, łatwiej jest dostosować właściwy wariant skrzydeł, ich wielkość, również model. Eksperci od stolarki drzwiowej sugerują, aby wymieniać futrynę za każdym razem, gdy zamieniamy drzwi. Częstokroć łączy się to z kuciem w ścianie i podłogach, wobec tego drzwi warto wymieniać przy ewentualności większych remontów.

Jak ożywić wnętrze kreatywnie i interesująco? To może fototapeta? Sprawdza się w każdym pomieszczeniu

fototapety
Author: tapetenpics
Source: http://www.flickr.com
W ostatnich latach fototapeta wróciła do łask w aranżacji mieszkań. To forma „urozmaicenia” wnętrza. Posiadamy więc bogaty wybór jej zastosowania we wszystkich pomieszczeniach. Różnego rodzaju pejzaże, zwierzęta, wzory, zdjęcia wielkich metropolii bez kłopotu odnajdziemy w ofercie fototapet. Od tych barwnych po biało-czarne. Jednym słowem wszystko, czego pragniemy. Na ścianie nawet można umieścić fototapetę z własnego archiwum zdjęć (tylko pod warunkiem, że zdjęcie jest wykonane w odpowiedniej jakości).

Interesującą ofertą są panele tapicerowane

panele tapicerowane
Author: Cameleo
Source: Cameleo
Czym mamy okazję obłożyć ściany w pokoju?

Jeżeli weźmiemy się za aranżację naszego pomieszczenia, to musimy się namyślić, co ma odnaleźć się na jego ścianach. Możemy się zadecydować na farbę, fototapetę lub taką zwykłą tapetę, ale także możemy na niej położyć specjalne panele. Okazują się być one łatwe w utrzymaniu idealnego wyglądu, a jednocześnie dają nam nieprawdopodobny efekt wizualny, co więcej możemy je wykorzystać naprawdę w różnych aranżacjach.

Jak prezentują się fototapety uliczki?, czyli gotowość do remontu pomieszczenia

włoskie uliczki
Author: Paulyoung Chen
Source: http://www.flickr.com
Jak zmienić niedrogo wygląd mieszkania?

Musimy wydawać sobie sprawę z tego, że każdy, również najciekawszy wystrój domu w jakimś momencie ma możliwość nam się znudzić. Przez to właśnie tak ważne jest to, żeby zaznaczyć, w jaki sposób błyskawicznie i niedrogo móc odmienić swoje pokoje, tak by prezentowały się one niesamowicie. Możliwości, z których możemy tu skorzystać troszeczkę istnieje, więc wystarczy tylko, że dokładnie się zastanowimy, które z nich okażą się być dla nas właściwe.

Pages

Logowanie