Kolor

O meblach

Domowa biblioteczka
Author: Klose
W obecnym wpisie przedstawimy pomysł, jak powinien wyglądać gabinet w domu. Sporo osób stawia na wykreowanie takiego miejsca – to całkiem zwyczajna sprawa, że pojawia się pomysł odgrodzenia przestrzeni roboczej od reszty domu. Gabinet w domu to nieoddzowna kwestia dla osoby, która dużo pracuje bez wychodzenia za próg.

Drzwi przesuwne – dlaczego warto wybrać

Drzwi przesuwne w pokoju na poddaszu
Author: Zakład Stolarki Budowlanej CAL
Source: Zakład Stolarki Budowlanej CAL
Budowa czy remont budynku wymaga na pewno dużej ilości przygotowań. Poza zaplanowaniem rozmiaru pokojów, koloru ścian , a także mebli, silnie ważne są też drzwi. Nie każdy zdaje sobie sprawę, iż drzwi w wielkim stopniu potrafią wpływać na wizualne powiększenie czy pomniejszenie pomieszczenia – wiele w takim momencie zależy od koloru, ale design okazuje się co najmniej równie ważny. Dlatego ciekawym rozwiązaniem mogą być drzwi przesuwne – zdaniem wielu projektantów są nie wyłącznie wygodne, ale także pozwalają na zaoszczędzenie przestrzeni.

Drewniane, przesuwne czy przeszklone drzwi kupić?

Drzwi ze szklanymi panelami
Author: Wonderlane
Source: http://www.flickr.com
Wybór drzwi wewnętrznych może i nie należy do najłatwiejszych decyzji w trakcie remontu, jednak jakże przyjemnych. Chcąc nabyć odpowiedni model, musimy zwrócić uwagę na pewne elementy. Nosząc się z zamiarem ich kupna powinniśmy zwrócić uwagę na pewne elementy.

Popularne dachówki ceramiczne - dachówki angobowane

Kontenery
Source: sxc.hu
Fabrykanci dachówek ceramicznych wykorzystują dzisiaj kilka rozlicznych metod barwienia dachówek, takich jak na przykład angoba i glazura. Dzięki tym metodom możliwe jest uzyskanie różnych Kolorów i odcieni dachówek, wpływa to również na polepszenie różnorodnych parametrów i właściwości technicznych dachówek.

Czy warto wybrać plafony do aranżacji wnętrz? Czym są oraz jak wyglądają w różnorakich pomieszczeniach?

szafy
Author: Pinio
Source: Pinio
Plafon to określenie, które na początku stosowało się odnosząc je do dekoracji sufitów, dość często w kształcie równobocznych płyt ozdobionych freskami albo płaskorzeźbami.

Opakowania i nasze otoczenie - jak to wpływa na naszą codzienność

opakowania
Author: HarshLight
Source: http://www.flickr.com
Jak wynika z wielu różnych badań estetyka przestrzeni nie jest czymś znaczącym dla dużej grupy ludzi. Wiele z takich osób nawet tak naprawdę nie ma pojęcia, czym owa estetyka jest. Zresztą, skąd mają to znać, kiedy nie interesowali się estetyką przestrzeni, żyli całe lata w komunie, gdzie było szaro i niezbyt ładnie. Dość często takiej grupie osób wystarcza tak zwana „pasteloza”, czyli bloki odmalowane na bardzo jaskrawe, niezbyt dobrze dobrane kolory. Dostrzegane są w każdym polskim (większym czy mniejszym) mieście. Są pomazane różnymi\różnorodnymi kolorami, aby było jak najbardziej kolorowo.

Pages

Logowanie