Kolor

Na jakie drzwi wewnętrzne najlepiej się zdecydować

drzwi
Author: daveynin
Source: http://www.flickr.com
Drzwi są wartym poświęcenia uwagi elementem aranżacji wnętrz. Pełnią jednocześnie funkcję użytkową, jak i dekoracyjną. Przy ich wyborze należy zwrócić uwagę na pewne elementy.Nie zapominajmy, że drzwi nie mogą wnętrza przytłoczyć. Do niewielkiego mieszkania nie pasują ani pełne, ani bardzo ciemne drzwi. Wnętrze nabierze uroku gdy będą to drzwi przesuwne, najlepiej przeszklone. Po ich otwarciu, dwa pokoje staną się jednym, większym. Ich zasadniczą zaletą jest to, że w stosunku do klasycznych drzwi oszczędzają miejsce. To rozwiązanie sprawdza się zwłaszcza gdy chcemy połączyć pomieszczenia o reprezentacyjnym charakterze, na przykład otwarciu jadalni na salon w czasie rodzinnego przyjęcia. Takiego błyskawicznego powiększenia przestrzeni nie uzyskamy mając drzwi klasyczne, których skrzydło wyróżnia się wizualnie.

Drzwi przesuwne – dlaczego warto wybrać

Drzwi przesuwne w pokoju na poddaszu
Author: Zakład Stolarki Budowlanej CAL
Source: Zakład Stolarki Budowlanej CAL
Budowanie lub remontowanie budowli wymaga na pewno dużej ilości przygotowań. Poza zaplanowaniem wielkości pomieszczeń, barw ścian , a także mebli, silnie ważne są także drzwi. Nie każdy ma świadomość, iż drzwi w wielkim stopniu potrafią wpływać na wizualne zwiększenie lub zmniejszenie wnętrza – ogrom w takim momencie zależy od koloru, ale wzornictwo okazuje się co najmniej równie ważny. Dlatego ciekawym rozwiązaniem mogą być drzwi przesuwne – zdaniem wielu projektantów są nie wyłącznie wygodne, lecz też pozwalają na oszczędzanie przestrzeni.

Moda na salony

Jak urządzić wnętrze w stylu francuskim
Author: Media Forum Sp. z o.o.
Source: Media Forum Sp. z o.o.
Salon to jedno z najistotniejszych pomieszczeń w większości domów. Bez względu na to, jak spore jest twoje mieszkanie, najczęściej to właśnie w salonie odbywa się życie rodzinne i towarzyskie. Nie jest ważne, jaką powierzchnię możemy wykorzystać - to właśnie to pomieszczenie spełnia niezwykle istotne zadania reprezentacyjne, powinno być zatem klimatyczne, jasne i komfortowe.

Drewniane, przesuwne czy przeszklone drzwi kupić?

Drzwi ze szklanymi panelami
Author: Wonderlane
Source: http://www.flickr.com
Wybór drzwi do domu może i nie należy do najłatwiejszych decyzji w trakcie remontu, jednak jakże przyjemnych. Chcąc nabyć odpowiedni model, musimy zwrócić uwagę na pewne elementy. Przy ich kupnie wskazane jest zwrócić uwagę na pewne aspekty.

Fototapeta ścienna ozdobi każde pomieszczenie

fototapeta - krajobraz
Author: Kevin Law
Source: http://www.flickr.com
Wystrojenie wnętrza pomieszczenia fototapetą to znakomity sposób na stworzenie we wnętrzu sympatycznej atmosfery. Dekoratorzy tła mają szerokie pole do popisu w przypadku designu, gabarytów tapet czy ich jakości. W zależności od możliwości pokoje i sale będą oklejone rozmaitymi tapetami tematycznymi, krajobrazowymi, abstrakcją czy trójwymiarem.

Popularne dachówki ceramiczne - dachówki angobowane

Kontenery
Source: sxc.hu
Producenci dachówek ceramicznych wykorzystują teraz kilka rozmaitych metod barwienia dachówek, takich jak angoba oraz glazura. Dzięki tym metodom możliwe jest dostanie rozlicznych Kolorów i odcieni dachówek, wpływa to także na polepszenie rozmaitych parametrów i właściwości technicznych dachówek.

Pages

Logowanie