Kolor

Popularne dachówki ceramiczne - dachówki angobowane

Kontenery
Source: sxc.hu
Producenci dachówek ceramicznych wykorzystują teraz kilka rozmaitych metod barwienia dachówek, takich jak angoba oraz glazura. Dzięki tym metodom możliwe jest dostanie rozlicznych Kolorów i odcieni dachówek, wpływa to także na polepszenie rozmaitych parametrów i właściwości technicznych dachówek.

Czy warto wybrać plafony do aranżacji wnętrz? Czym są oraz jak wyglądają w różnorakich pomieszczeniach?

szafy
Author: Pinio
Source: Pinio
Plafon jest określeniem, jakie na początku stosowało się w odniesieniu do dekoracji sufitów, dość często w kształcie równobocznych płyt ozdobionych freskami albo płaskorzeźbami.

Opakowania i nasze otoczenie - jak to wpływa na naszą codzienność

opakowania
Author: HarshLight
Source: http://www.flickr.com
Jak wynika z wielu badań estetyka przestrzeni nie jest czymś znaczącym dla dużej grupy ludzi. Wielu z tych ludzi nawet nie zdaje sobie sprawę, czym to pojęcie jest. Zresztą, skąd mają wiedzieć, gdy nie interesowali się architekturą, żyli całe lata w komunie, gdzie było szaro i niezbyt ładnie. Dość często takiej grupie osób wystarcza tak zwana „pasteloza”, czyli bloki pomalowane na bardzo jaskrawe, niezbyt dobrze dobrane kolory. Dostrzegane są w każdym polskim (większym lub mniejszym) ośrodku miejskim. Są pomazane różnymi\różnorodnymi kolorami, ażeby było jak najbardziej kolorowo.

O meblach

Domowa biblioteczka
Author: Klose
W dzisiejszym tekście przedstawimy koncepcję, jak powinien prezentować się gabinet w domu. Dużo osób decyduje się na zbudowanie takiego pokoju – to całkiem normalna kwestia, że istnieje pragnienie separacji przestrzeni roboczej od pozostałych pokojów. Gabinet w domu to nieoddzowna rzecz dla osoby, która sporo pracuje bez wychodzenia za próg.

Moda na salony

Jak urządzić wnętrze w stylu francuskim
Author: Media Forum Sp. z o.o.
Source: Media Forum Sp. z o.o.
Salon to jedno z najważniejszych wnętrz w większości domów. Niezależnie od tego, jak duże jest twoje mieszkanie, zwykle to właśnie w salonie odbywa się życie rodzinne i towarzyskie. Nie jest ważne, jaką powierzchnię możemy wykorzystać - to właśnie to pomieszczenie spełnia niezwykle istotne funkcje reprezentacyjne, musi być zatem przyjazne, jasne i komfortowe.

Warto zakupić dobrej jakości okna i drzwi do własnego mieszkania

Drzwi INVADO
Author: Intro Media
Source: Intro Media
Drzwi i okna są ogromnie ważnymi elementami każdego domu. Dzięki drzwiom można wchodzić i wychodzić. Okna umożliwiają dostawanie się do wewnątrz światła i większej ilości powietrza. Długotrwałe siedzenie we wnętrzu bez okien często niezwykle negatywnie wpływa na samopoczucie i poczucie komfortu. Dlatego tak bardzo ważny jest dopływ światła dziennego, a zwłaszcza promieni słońca. Drzwi z kolei mudzą gwarantować bezpieczeństwo.

Pages

Logowanie