brama

Brama do…?

Nowa brama HS 7030 PU firmy Hörmann łączy zalety bramy szybkobieżnej z zaletami wytrzymałej bramy segmentowej.
Author: Hörmann
Source: Hörmann
Przeanalizujmy dzisiaj to, jak bardzo ważne w życiu ludzi są zwykłe bramy. Takie zapory oddzielają nas od zewnętrznego świata, przynoszą poczucie komfortu psychicznego. Chronią pieniądze przed planami złodziei, pilnują dzień i noc dobytku. Zakup właściwej bramy to kwestia kluczowa, którą powinno się dokładnie przemyśleć.

Automaty bram i drzwi wejściowych

Automatyczne bramy garażowe i wjazdowe to dzisiaj standard
Author: Hörmann
Source: Hörmann
Ważną częścią każdej posesji jest płot. Jest zabezpieczeniem własności, pozwala na odgrodzenie jej od ulicy oraz innych posesji. Powinno odznaczać się trwałością i odpornością na złe warunki. Natomiast w każdym płocie istotną część stanowi brama. Powinno się zdecydować na taką, która będzie pasowała zarówno do całości płotu, jak i będzie dopasowana do indywidualnych wymagań.

Ogrodzenie działki jest bardzo istotne, znajdź doskonałe rozwiązanie dla siebie i swej posesji

Ogrodzenie panelowe
Author: Legi
Source: Legi
Ogrodzenie swojej posesji jest kwestią niezwykle kluczową, bo pozwala utrzymać intymność, jak także zatroszczyć się, aby nikt niechciany nie wkroczył na jej teren. Ogrodzenie budynku mieszkalnego okazuje się również ważne dla ochrony przebywających w obrębie działki dzieci oraz zwierząt. Należy pomyśleć o budowie płotu lub obwiedzeniu działki siatką, by zapewnić sobie ochronę oraz bezpieczne warunki.

montaż drzwi w domu

Drzwi
Author: Zakład Stolarki Budowlanej CAL
Source: Zakład Stolarki Budowlanej CAL
Zgodnie z zarządzeniem budowlanym, drzwi wewnętrzne muszą posiadać minimum 90 cm szerokości. Mniejsze rozmiary wyrabiane są dlatego, iż do połowy lat 90 minionego wieku standardem były ramiona, a tym samym luki drzwiowe o wielkości 60, 70 i 80 cm. Marka Interdoor należy do grona uznanych w Polsce producentów drzwi.

Logowanie