brama

Brama do…?

Nowa brama HS 7030 PU firmy Hörmann łączy zalety bramy szybkobieżnej z zaletami wytrzymałej bramy segmentowej.
Author: Hörmann
Source: Hörmann
Rozważmy dziś to, jak bardzo ważne w życiu ludzi są zwykłe bramy. Takie wrota oddzielają nas od obcego świata, gwarantują poczucie bezpieczeństwa. Zabezpieczają cenne rzeczy przed wzrokiem bandytów, pilnują nieustannie majątku. Wybór odpowiedniej bramy to sprawa kluczowa, którą trzeba dogłębnie przemyśleć.

Automaty bram i drzwi wejściowych

Automatyczne bramy garażowe i wjazdowe to dzisiaj standard
Author: Hörmann
Source: Hörmann
Niezbędną częścią każdej posesji jest płot. Jest zabezpieczeniem własności, pozwala na odgrodzenie jej od jezdni oraz innych posesji. Musi odznaczać się trwałością i odpornością na złe warunki. Natomiast w każdym płocie istotną część stanowi brama. Trzeba zdecydować na taką, która będzie pasowała zarówno do całego ogrodzenia, jak i będzie dopasowana do indywidualnych potrzeb.

Ogrodzenie działki jest bardzo istotne, znajdź doskonałe rozwiązanie dla siebie i swej posesji

Ogrodzenie panelowe
Author: Legi
Source: Legi
Ogrodzenie swojej posesji jest kwestią niezwykle kluczową, bo pozwala utrzymać intymność, jak także zatroszczyć się, aby nikt niechciany nie wkroczył na jej teren. Ogrodzenie budynku mieszkalnego okazuje się również ważne dla ochrony przebywających w obrębie działki dzieci oraz zwierząt. Należy pomyśleć o budowie płotu lub obwiedzeniu działki siatką, by zapewnić sobie ochronę oraz bezpieczne warunki.

montaż drzwi w domu

Drzwi
Author: Zakład Stolarki Budowlanej CAL
Source: Zakład Stolarki Budowlanej CAL
Zgodnie z zarządzeniem budowlanym, drzwi wewnętrzne muszą posiadać minimum 90 cm szerokości. Mniejsze rozmiary wyrabiane są dlatego, iż do połowy lat 90 minionego wieku standardem były ramiona, a tym samym luki drzwiowe o wielkości 60, 70 i 80 cm. Marka Interdoor należy do grona uznanych w Polsce producentów drzwi.

Logowanie