brama

montaż drzwi w domu

Drzwi
Author: Zakład Stolarki Budowlanej CAL
Source: Zakład Stolarki Budowlanej CAL
Zgodnie z zarządzeniem budowlanym, drzwi wewnętrzne muszą posiadać minimum 90 cm szerokości. Mniejsze rozmiary wyrabiane są dlatego, iż do połowy lat 90 minionego wieku standardem były ramiona, a tym samym luki drzwiowe o wielkości 60, 70 i 80 cm. Marka Interdoor należy do grona uznanych w Polsce producentów drzwi.

Ogrodzenie działki jest bardzo istotne, znajdź doskonałe rozwiązanie dla siebie i swej posesji

Ogrodzenie panelowe
Author: Legi
Source: Legi
Ogrodzenie swojej posiadłości jest sprawą niezwykle ważną, ponieważ pozwala utrzymać intymność, jak również zatroszczyć się, żeby nikt niepowołany nie wszedł na jej teren. Ogrodzenie budynku mieszkalnego okazuje się również ważne dla ochrony przebywających na terenie posesji dzieci oraz zwierząt. Należy pomyśleć o postawieniu płotu lub otoczeniu działki siatką, by zapewnić sobie ochronę oraz bezpieczne warunki.

Automaty bram i drzwi wejściowych

Automatyczne bramy garażowe i wjazdowe to dzisiaj standard
Author: Hörmann
Source: Hörmann
Ważnym elementem każdej posesji jest płot. Stanowi zabezpieczenie własności, pozwala na oddzielenie jej od ulicy oraz sąsiednich posesji. Musi cechować się trwałością i odpornością na niesprzyjające warunki. Natomiast w każdym płocie istotną częścią jest brama. Powinno się zdecydować na taką, która będzie pasowała zarówno do całości płotu, jak i będzie odpowiadała indywidualnym wymaganiom.

Brama do…?

Nowa brama HS 7030 PU firmy Hörmann łączy zalety bramy szybkobieżnej z zaletami wytrzymałej bramy segmentowej.
Author: Hörmann
Source: Hörmann
Przemyślmy teraz to, jak bardzo ważne w życiu naszym są różne bramy. Takie zapory oddzielają nas od reszty świata, gwarantują poczucie komfortu psychicznego. Zabezpieczają pieniądze przed zakusami bandytów, pilnują dzień i noc majątku. Dobór dobrej bramy to sprawa istotna, którą należy skrupulatnie przemyśleć.

Logowanie