artysta

Wydruk na płótnie będzie stylową dekoracją każdego miejsca

obraz
Author: http://demur.pl
Source: http://demur.pl
Aktywność artystyczna towarzyszy nam od zarania dziejów. Poniekąd to właśnie artystyczne wyrażanie własnego „ja” jest cechą odróżniającą człowieka od zwierząt. Pierwsze ślady sztuki odkryto w 1940 roku w jaskini Lascaux, która mieści się w południowo-zachodniej części Francji. Ścienne rysunki powstały najprawdopodobniej w okresie paleolitu. Wizje ówczesnych malarzy były tworzone w różnych epokach i ukazują głównie zwierzęta roślinożerne takie jak bizony. Do ich stworzenia używano barwniki pochodzenia naturalnego, między innymi ochra.

Zachwycające obrazy - poradnik dla wybrednych

obraz
Author: Christopher William Adach
Source: http://www.flickr.com
W świecie, w którym bezustannie trzeba za czymś gonić, coś osiągać i zdobywać, wielu z nas nie umie czy nie może znaleźć chwili na oderwanie się od codzienności i zwrócenie uwagi na harmonię i piękno. Poruszenie zmysłów zapewnia nie tylko relaksująca muzyka, ale także podziwianie zachwycających widoków, w tym także tych sztucznie tworzonych, przedstawianych na obrazach. Kiedy ostatnio byłeś w galerii, żeby pooglądać cudowne obrazy wychodzące spod pędzla dzisiejszych artystów bądź wybitnych malarzy popularnych od dawna? Może pora to zmienić…

Niebanalny styl art deco w naszym mieszkaniu

w stylu art deco
Author: Dean Hochman
Source: http://www.flickr.com
Propozycji na aranżację eleganckiego, nowoczesnego mieszkania jest w tej chwili dość dużo. Jeśli chodzi o aranżowanie wnętrz możemy wyodrębnić wiele stylów. Jednym z cieszących się dzisiaj niemałym uznaniem jest nurt art deco – współczesny, gustowny i wyjątkowy równocześnie. Art deco kojarzymy częstokroć przede wszystkim z wyrafinowanym malarstwem.

Logowanie