MDF

montaż drzwi w domu

Drzwi
Author: Zakład Stolarki Budowlanej CAL
Source: Zakład Stolarki Budowlanej CAL
Zgodnie z rozporządzeniem budowlanym, drzwi wewnętrzne powinny mieć minimalnie 90 cm szerokości. Mniejsze rozmiary wytwarzane są dlatego, iż do połowy lat 90 minionego wieku normą były ramiona, a tym samym otwory drzwiowe o szerokości 60, 70 i 80 cm. Marka Interdoor należy do kręgów docenionych w Polsce wytwórców drzwi.

Przejdź w stronę ciekawych trendów przez Twoje drzwi

Orzechowa kolekcja drzwi marki Classen
Author: Classen
Source: Classen
Drzwi to pierwszy element jaki zwraca uwagę wchodząc do domu - zarówno te na zewnątrz jak również te w środku domostwa. Od nich zależy bezpieczeństwo, wygoda i wygląd oraz styl naszego domostwa. Najczęściej każda osoba chce, aby jego drzwi trwały przez długie lata. Inwestując w nowy produkt istnieje dylemat, jakie z nich wybrać zakupić, tak, aby spełniały wszystkie te funkcje.

Struktura oraz gatunki drzwi wejściowych.

Fornirowe drzwi Domino
Author: Invado
Source: Invado
Remont domu czy mieszkania to głównie duże koszty a także solidne wyzwanie organizacyjne i projektanckie. Przymierzając się do generalnego remontu, planuje się zwykle prawie całkowitą zmianę aranżacji pomieszczenia, wliczając w to również zmianę okien czy drzwi. Dzisiejszy rynek ma bogatą ofertę różnego typu drzwi, dlatego ich zakup nie będzie stwarzać trudności, jednak zawsze należy porządnie pomyśleć nad tym, co w rzeczywistości się potrzebuje oraz co będzie sprawdzać się w określonym rodzaju wnętrza.

Logowanie