MDF

montaż drzwi w domu

Drzwi
Author: Zakład Stolarki Budowlanej CAL
Source: Zakład Stolarki Budowlanej CAL
Zgodnie z zarządzeniem budowlanym, drzwi wewnętrzne muszą posiadać minimum 90 cm szerokości. Mniejsze rozmiary wyrabiane są dlatego, iż do połowy lat 90 minionego wieku standardem były ramiona, a tym samym luki drzwiowe o wielkości 60, 70 i 80 cm. Marka Interdoor należy do grona uznanych w Polsce producentów drzwi.

Struktura oraz gatunki drzwi wejściowych.

Fornirowe drzwi Domino
Author: Invado
Source: Invado
Remontowanie domu albo mieszkania to przede wszystkim duże koszty i duże wyzwanie organizacyjne oraz projektanckie. Przymierzając się do większego remontu, planuje się przeważnie prawie całkowitą zmianę wystroju wnętrza, wliczając w to wręcz zmianę okien oraz drzwi. Obecny rynek ma bogatą ofertę wszelkiego typu drzwi, zatem ich wybór nie będzie stanowić problemu, lecz przede wszystkim trzeba dobrze zastanowić się nad tym, co w rzeczywistości się potrzebuje a także co będzie sprawdzać się w określonym rodzaju wnętrza.

Przejdź w stronę ciekawych trendów przez Twoje drzwi

Orzechowa kolekcja drzwi marki Classen
Author: Classen
Source: Classen
Drzwi to pierwszy element jaki zwraca uwagę wchodząc do domu - zarówno te wejściowe jak i te we wnętrzu domostwa. Od nich zależy bezpieczeństwo, wygoda oraz wygląd oraz design naszego domostwa. Najbardziej każda osoba chce, aby jego drzwi służyły przez wiele lat. Nabywając nowy produkt wkrada się dylemat, jakie z nich wybrać zakupić, w taki sposób, żeby spełniały wszystkie te funkcje.

Logowanie