Który stolarz w stolicy dolnego śląska jest rekomendowany w Internecie?

Zakład stolarski we Wrocławiu tworzy profesjonalny zespół rzemieślników, wykonujących zlecenia obejmujące pełen zakres usług stolarskich na specjalne zamówienie. Wykonywane zlecenia odznacza nie tylko zawodowa precyzja i solidność w tworzeniu, ale przede wszystkim zmysł artystyczny oraz indywidualne podejście do kontrahenta. Każde zamówienie jest szczegółowo projektowane wraz ze współpracą zamawiającego, jak i fachowym doradztwem w wyborze stosownego materiału oraz wykończenia.
stolarstwo Wrocław
Oferowane usługi, obejmują drobną stolarkę na potrzeby prywatne, jak i renowację mebli antycznych oraz wykonanie elementów stolarstwa budowlanego – drzwi wewnętrznych, na zewnątrz, schodów drewnianych, zabudowy wnęk jak i parkiety podłogowe. Meble wykonuje się na zamówienie w dowolnym kształcie i wymiarze, z takich materiałów jak: płyta wiórowa laminowana lub płyta MDF lakierowana w dowolnym kolorze i połysku. Stolarz we Wrocławiu specjalizuje się w wykonywaniu mebli do kuchni. Kuchnia to serce każdego domu, dlatego warto dokładnie przemyśleć swoje oczekiwania i życzenia co do nowych mebli kuchennych tak, aby ich użytkowanie było wygodne, przyjemne jak i bezpieczne. Firma proponuje szeroką gamę materiałów w pełnej krasie wzorów i kolorów. Fronty do szafek do kuchni, mogą być foliowane z PCV, fornirowane okleinami naturalnymi, połyskowe, mat lub półmatowe jak i drewniane. Blaty kuchenne mogą być standardowe o rozmaitych grubościach tudzież blaty z laminatu, w różnorodnych kształtach i wymiarach. Zakład stolarski we Wrocławiu wykonuje też: szafy, garderoby; meble pokojowe, łazienkowe, do przedpokoju oraz meble dla firm i instytucji: pod biura, markety, apteki, hotele, bary, gabinety i inne. Stolarstwo we Wrocławiu wykonuje także drzwi - na indywidualne zamówienie. Zakład ma możliwość odtworzenia najbardziej skomplikowanych wzorów. Do wytworzenia stosuje się wysokiej jakości klejonki drewniane (100% drewna).

Stolarstwo we Wrocławiu posiada duże doświadczenie oraz dobry park maszynowy. Zakład stolarski stara się sprostać gustom nawet najwybredniejszych klientów oraz dokłada licznych starań, aby wyroby scalały gustowny wygląd i funkcjonalność. Łącząc tradycyjne wartości rzemieślnicze oraz doświadczenie, firma jest w stanie stworzyć niepowtarzalny klimat każdego pomieszczenia - zarówno nowoczesnego jak i tradycyjnego.

Logowanie